ArtykułyBudowaNarzędzia

Wiertła stopniowane Milwaukee do wiertarek akumulatorowych

Wiertła stopniowane Milwaukee to nowa pozycja na rynku. Są one dostosowane do wiercenia otworów o wielu średnicach i sprawdzają się przy najwyższych prędkościach urządzenia. 

Nowe wiertła od Milwaukee dedykowane są elektrykom, hydraulikom oraz innym profesjonalistom. Producent zapewnia, że doskonale sprawdzają się przy wierceniu otworów o różnych średnicach, a także do powiększania już istniejących z użyciem jednego narzędzia.

Wiertła stopniowane Milwaukee – praca na wysokich obrotach

Poprawiona geometria wierteł ma zapewniać dobrą pracę z wiertarkami akumulatorowymi, które działają na wysokim biegu. Zapewnia ona czystsze otwory, mniejszą emisję hałasu, a także wydajność bez zakleszczania. Dzięki nowej konstrukcji podwójnego rowka można swobodnie przejść z jednego stopnia do następnego. To znacznie ułatwia kontrolę oraz zachowanie jednolitości otworów.

Trójstronny chwyt zapewnia maksymalne przenoszenie momentu zapobiegając ślizganiu się wiertła stopniowanego w uchwycie.

Wiertła stopniowane Milwaukee – zoptymalizowana geometria

Nowość od firmy Milwaukee jest wyposażona w zoptymalizowaną geometrię z czarną powłoką tlenkową. Ta czterokrotnie wydłuża ich żywotność. Laserowo wygrawerowane znaki pomiarowe zapewniają większą przejrzystość i łatwość zatrzymania narzędzia na danej wielkości. Wiertła radzą sobie z szeregiem metali i tworzyw sztucznych bez pękania, a ponadto rozszczepiania.

fot. Milwaukee

Dodaj komentarz