Artykuły

KUP PAN WĘGIEL – czysty z energią!

Sezon grzewczy w pełni, zima stulecia zapowiadana przez synoptyków „za pasem” stąd posiadacze instalacji C.O. zasilanej „czarnym” paliwem stałym intensywnie monitorują ceny węgla i podejmują wyjątkowo przemyślane działania. Wpływ na ich decyzje zakupowe mają przede wszystkim jakość sprzedawanego produktu węglowego i cena oraz zaufanie do marki sprzedawcy. Coraz większe znaczenie odgrywają też wygoda – zakupy w e-sklepie oraz opinie realnych użytkowników. Jak kupować tanio? Radzimy i przestrzegamy.

W e-sklepie tanio i szybko

Sklepy od dawna badają preferencje i potrzeby osób dokonujących zakupów węgla w sieci. Potrzeby zazwyczaj są podobne. Ekogroszek musi być znakomitej jakości pod względem wizualnym i fizyczno-chemicznym.  Jego energetyczność też musi sprostać coraz wyższym oczekiwaniom, powinna być również poparta aktualnymi badaniami i certyfikatami jakości. Klienci nie wierzą już „na słowo” żądają danych i rozszerzonych informacji na temat kopalń z których jest pozyskiwany. Doskonale natomiast wiedzą, że im bardziej zasobny w kalorie ekogroszek tym kupią go mniej i ich całoroczny budżet przeznaczony na ogrzewanie zamknie się w mniejszych wydatkach. Jakość rozumiana jest  także  jako czystość węgla. Pozbawienie go wszelkich elementów niepalnych tj. glina czy kamienie, które mogą być groźne dla prawidłowego funkcjonowanie instalacji c.o. oraz środowiska, to kolejny ważny priorytet. Sprawny e-sklep z możliwością zakupów po zalogowaniu się i aktywna infolinia, to najnowocześniejsze narzędzia sprzedaży w sieci.

– Zarządzając e-sklepem www.wegielsztygar.pl kierujemy się prawami rynku – workowany węgiel to taki sam produkt jak każdy inny. Realizujemy liczne działania promocyjne o różnym charakterze i o określonym terminie ważności. Akcje wspierające sprzedaż – bestselerowe ceny, promocje – to jest to czego nasz Klient może się spodziewać od marki SZTYGAR®. Warto z nich korzystać bo można kupić świetnej jakości opał dużo taniej w porównaniu z cenami regularnymi. Przykładowo: sprzedaż większych ilości węgla – MULTIPACK 5 ton – odbywa się w wyjątkowo niskich cenach. Promocja ta cieszy się niesłabnącą popularnością. Dla nowych Klientów – dopiero budujących swoje zaufanie do marki proponujemy możliwość mniejszego zakupu – zaledwie 20. worków markowego ekogroszku. Dzięki temu mają możliwość przeprowadzenia testów na swoim sprzęcie. Ta grupa Klientów w 98% powraca do e-sklepu bo zauważają różnicę – „nibyekogroszek” kontra certyfikowany i odkamieniany – czyli prawdziwie eko ekogroszek –  mówi Anna Gruszka, Dyrektor ds. Rozwoju, Sprzedaży i Marketingu.

Jeden e-sklep z węglem – wiele możliwości

Ceny węgla w Polsce ulegają ciągłym zmianom. To reakcja na dość intensywną dynamikę cen węgla na światowych rynkach. O ich spadkach i wzrostach, często kilkuprocentowych decydują popyt i podaż poszczególnych regionów świata na węgiel (USA, Chiny) oraz warunki meteorologiczne mające wpływ na płynność dostaw do portów na Pacyfiku czy Bałtyku. Efektywnie  zarządzane e-sklepy natychmiast reagują na zmieniające się trendy i ceny. Oferują też swoim Klientom – zarówno tym dokonującym zakupów po raz pierwszy jak i wieloletnim Odbiorcom wiele możliwości dokonania płatności i dostarczenia towaru.

Program rekomendacyjny POLECAJ I ZARABIAJ dostępny w sklepie online www.wegielsztygar.pl
Program rekomendacyjny POLECAJ I ZARABIAJ dostępny w sklepie online www.wegielsztygar.pl
Fot. SYNERGIO GROUP S.A.

– W e-sklepie WĘGIELSZTYGAR.pl natychmiast reagujemy na zmienność rynku węglowego. Cena to jedno, a codziennie ciężko pracujemy nad tym aby jakość naszych produktów węglowych była tak samo wysoka. Prowadzenie sprzedaży w e-sklepie daje nam wiele możliwości premiowania zakupów dokonywanych tą drogą. E-Klienci mogą koszt zakupu węgla na cały sezon rozłożyć na raty – tę propozycję przygotowaliśmy w partnerstwie z  renomowanymi bankami. Mamy również wiele opcji obniżenia kosztów  „koszyka zakupowego” poprzez np. program partnerski POLECAJ I ZARABIAJ. Daje on możliwość wynagradzania osób polecających nasze produkty PREMIUM i ULTRA za pomocą wysokich, bo aż 4.% prowizji. Zgoda na przesyłanie aktualizacji cen i informacji o promocjach w opcji newsletter to również możliwość zmniejszenia kosztów pierwszych zakupów. To spore gratyfikacje. Oprócz  działań e-commerce, które stale rozwijamy działamy także w kanałach tradycyjnej sprzedaży – w sieciach ogólnopolskich sklepów wielkopowierzchniowych z asortymentem budowlano-remontowym także w opcji online. Sieci handlowe bacznie przyglądają się jakości dostarczanego przez nas surowca. Najwyższa jakość towaru oferowanego pod marką SZTYGAR® owocuje wieloletnimi współpracami i ciągłym zwiększaniem liczby Partnerów, którzy także we współpracy z nami organizują okresowe akcje promocyjne –  mówi Anna Gruszka, Dyrektor ds. Rozwoju, Sprzedaży i Marketingu.

Uczciwy jak e-wegielsztygar.pl – prawa i obowiązki

Zakupy w sklepie internetowym wiążą się z prawami i obowiązkami, których każdorazowo powinien przestrzegać zarówno Klient jak i sprzedawca. Kupując nie tylko węgiel ale i inne przedmioty w Internecie warto zapoznać się z regulaminem sprzedaży. Informacje w nim zawarte dadzą pełen obraz działań w przypadku, gdy towar nie będzie odpowiadał naszym oczekiwaniom. Regulaminy to trudna lektura, ale warto przez nią przebrnąć – jego zapisy oraz transparentność umowy zawartej na odległość wiele powiedzą nam o podejściu Sprzedawcy do Klienta i jego polityce np. reklamacyjnej. Respektowanie praw obu stron transakcji zawartej w przypadku e-sklepu, to podstawa dobrych relacji na linii Klient sprzedawca. E-sklep z węglem Węgiel Sztygar® daje Kupującym do dyspozycji możliwość darmowego zwrotu towaru bez podawania przyczyny w ciągu 14. dni od dnia otrzymania dostawy. Dodatkowo możliwe jest złożenie reklamacji w przypadku stwierdzenia zbyt dużej ilości nadziarna lub niedokładnie oczyszczonego surowca węglowego. We wszystkich powyższych przypadkach Sprzedający zobowiązuje się wymienić wadliwy towar lub zwrócić środki pieniężne na wskazane konto.

Właściciel marki Węgiel Sztygar® SYNERGIO GROUP SA od 2015 r. posiada tytuł FIRMA GODNA ZAUFANIA. Właściciel marki węglowej Węgiel Sztygar® w 100 % chroni  system e-commerce związany z płatnościami w systemie online. Jest on stale monitorowany, a sklep działa na platformie e-commerce zgodnej ze standardem PCI DSS, który gwarantuje pełną kontrolę przetwarzanych danych osobowych oraz chroni użytkowników oraz ich transakcje przed naruszeniami.

Jeden komentarz do “KUP PAN WĘGIEL – czysty z energią!

Dodaj komentarz