ArtykułyBudowaWnętrza

Farby renowacyjne V33 do kaloryferów i sprzętu AGD

Farby renowacyjne V33 do kaloryferów i sprzętu AGD to nowość na rynku, która dołączyła do rodziny farb przeznaczonych do kuchni, mebli kuchennych oraz płytek ściennych i podłogowych. 

Farby Renowacyjne od V33 umożliwiają zmianę aranżacji wnętrza bez ponoszenia olbrzymich kosztów. Jak informuje producent dzięki nim można zmienić kolor starych grzejników, lodówek, pralek, czy zmywarek do naczyń nie tylko dopasowując kolor do naszych upodobań, ale również zapobiegając dalszej korozji i zakrywając nieestetyczne plamy oraz zabrudzenia.

Farby Renowacyjne V33 – Grzejniki V33

 V33 Farby Renowacyjne

Farba ma uniwersalną formułę dzięki której stary kaloryfer lub grzejnik może odzyskać dawny blask. Jest dedykowana zarówno urządzeniom żeliwnym, jak i aluminiowym oraz metalowym, bez urządzania starych powłok oraz stosowania warstwy podkładowej.

Pół litra farby wystarcza na pokrycie 3 mkw. i ma aspekt satynowy. Stosuje się ją bezpośrednio na powierzchnię. Dzięki niej urządzenie może odzyskać swój biały kolor,  stać się popielate, grafitowe, pieprzowe lub w kolorze taupe. Farba daje powierzchnię, która się nie łuszczy, jest odporna na zmiany temperatury i powszechnie stosowane środki czystości.

Farby Renowacyjne V33 – Sprzęt AGD

Renowacyjne farby V33

Farba jest przeznaczona do zmiany koloru większości urządzeń AGD pokrytych aluminium, metalem, stalą nierdzewną, bądź też plastikiem. Można dzięki niej odnowić m.in. zmywarkę, lodówkę, a także pralkę.  Do wyboru jedne z kolorów: biały, szary marengo, papryczka chili lub śliwkowy.

Środek nakłada się na powierzchnię bez konieczności usuwania starej powłoki i stosowania warstwy podkładowej. Podobnie jak w przypadku farby do grzejników, pół litra dedykowanej sprzętowi AGD wystarcza na podwójne krycie 3 mkw powierzchni.

Farby Renowacyjne V33 – malowanie krok po kroku:

– przed malowaniem powierzchnię należy dokładnie oczyścić i odtłuścić́,
– następnie należy nałożyć́ dwie warstwy farby wałkiem o krótkim włosiu lub pędzlem,
– przestrzegajmy podanych na opakowaniu czasów schnięcia (farby schną w przeciągu 12 godzin i przez pierwsze trzy tygodnie należy uważać, aby nie uszkodzić pomalowanej powierzchni).

fot: V33

2 komentarze do “Farby renowacyjne V33 do kaloryferów i sprzętu AGD

Dodaj komentarz