ArtykułyOgród

Sztuczna trawa MultiGrass – nowość na rynku

Sztuczna trawa MultiGrass to nowa pozycja na rynku stanowiąca alternatywę dla naturalnych trawników. Jest łatwa w utrzymaniu. Nie wymaga koszenia ani nawożenia. 

Sztuczna trawa MultiGrass jest dedykowana tym, dla których koszenie trawnika i jego pielęgnacja jest nieprzyjemnym obowiązkiem. Trawa wymaga bowiem sporadycznego szczotkowania w celu przywrócenia jej włókien do pionowej pozycji. Aby zwiększyć komfort jej użytkowania, można od czasu do czasu zraszać ją przy wysokich temperaturach.

Sztuczna trawa MultiGrass –  ekonomia i ekologia

MultiGrass to nic innego jak syntetyczna trawa odporna na warunki atmosferyczne. Jak informuje producent, jest miła w dotyku i ekologiczna. Sprawdzi się zarówno na balkonach, tarasach, jak i w domach, ogrodach, przestrzeniach biurowych oraz miejscach użyteczności publicznej.

Ze względu na jej walory estetyczne producent zaleca ponadto jej wykorzystanie na campingach, polach namiotowych, placach zabaw oraz obiektach sportowych. W przypadku ostatnich mowa m.in. o kortach tenisowych, boiskach piłkarskich, bądź też polach golfowych.

Montaż trawy nie wymaga dużego zaangażowania. Jest dostępna w trzech seriach  Basic, Comfort i Premium.

fot. MultiGrass

2 komentarze do “Sztuczna trawa MultiGrass – nowość na rynku

Dodaj komentarz