Polecamy

Płytki włoskie – eleganckie wzory do kupienia także w Polsce

Szukasz niebanalnych płytek na podłogę lub ściany do łazienki? A może chcesz zdecydować się na wykończenie kuchni z wykorzystaniem kafelków jedynych w swoim rodzaju? Obecnie bardzo popularne są płytki włoskich producentów, które zachwycają efektownym wyglądem i mogą być wspaniałym zakupem na lata!

Dlaczego warto wybrać płytki włoskie?

Włoskie płytki ceramiczne są jednym z hitów i sięga po nie coraz więcej Polaków. Tym, co wyróżnia je na tle płytek innych producentów, jest przede wszystkim ich niebanalny wygląd, który doskonale wpasowuje się w różne style aranżacji wnętrz.

Wśród włoskich płytek do łazienek, kuchni oraz do innych wnętrz można znaleźć stylowe płytki nawiązujące do klasycznego wzornictwa, ale także płytki wpisujące się w najnowszą modę, a także kreujące światowe trendy.

Nie bez znaczenia jest także jakość wykonania włoskich płytek, która może spełnić wymagania każdego, kto poszukuje produktów o wyjątkowej trwałości, wytrzymałości i precyzyjnym wykończeniu.

Jakie płytki włoskie warto wybrać?

Wśród włoskich producentów płytek ceramicznych znajduje się szeroka gama ofert, w tym między innymi są to płytki włoskie Marazzi – http://domhit.katowice.pl/plytki_wloskie_marazzi przyciągające wzrok swoimi niebanalnymi wzorami.

Firma Marazzi ma wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej klasy płytek ceramicznych oraz gresów, które wspaniale sprawdzają się w różnorodnych aranżacjach w domach, mieszkaniach i nie tylko.

W ofercie firmy można znaleźć płytki podłogowe i ścienne we wzorach drewnopodobnych, które do złudzenia przypominają naturalne deski drewniane. Także chętnie wybierane są płytki kamienne, które zachwycają swoim eleganckim wyglądem. Na szczególną uwagę zasługują płytki imitujące marmur, które wspaniale odwzorowują jego naturalne rysy.

Poza płytkami ceramicznymi naśladującymi naturę firma Marazzi ma także w ofercie niebanalne płytki ceramiczne o geometrycznych wzorach, które również są bardzo popularne. Na szczególną uwagę zasługują wzory płytek cementowych, które nadal cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Gdzie można kupić płytki ceramiczne z Włoch?

Aktualnie włoskie płytki ceramiczne są oferowane przez wielu dystrybutorów działających w Polsce, dlatego też zakupienie potrzebnych materiałów od włoskich producentów nie wymaga wcale dalekiego podróżowania.

Z aktualnymi kolekcjami producentów płytek z Włoch można zapoznać się bliżej bezpośrednio na ich stronach internetowych, a także na stronach internetowych sklepów prowadzących ich sprzedaż. Można również zobaczyć je na żywo w wielu salonach z płytkami ceramicznymi.

Dodaj komentarz