ArtykułyOgródPolecamy

Kostka brukowa Polbruk Granito

Kostka brukowa Polbruk Granito charakteryzuje się gładką fakturą i nieregularnymi brzegami. Daje szansę stworzenia wokół domu gry kolorów. Materiał sprawdza przy wykończeniu nawierzchni, tarasu, podjazdu garażowego, czy też schodów.

Model tej kostki dostępny jest w dwóch wariantach – Styl i Klasyka. Pierwszy utrzymany jest w kolorystyce delikatnych beżów (latte), odcieniach brązu (indiana) oraz czerwieni (hawai). Klasyka to natomiast dominacja szarości (szary, grafitowy).

Kostka brukowa Polbruk Granito – skośne krawędzie

Gładka faktura i nieregularne brzegi to duet jaki występuje w roli głównej w kostce Granito. Może stanowić propozycję dla amatorów stylistyki wiejskiej, bądź też rustykalnej.

Materiał charakteryzuje się ponadto lekko skośnymi krawędziami, co daje możliwość ułożenia różnych kombinacji na nawierzchni.

Producent zwraca uwagę na to, że wspomniane modele rządzą się szczególnymi zasadami układania. W praktyce ma oznaczać to, że najbardziej estetyczny efekt wizualny możemy uzyskać układając naprzemiennie kostki z różnych palet. Należy mieć także na uwadze to, że z uwagi na fakt, że kostki są produktem naturalnym, mogą występować w nich niewielkie różnice w pigmentacji.

fot. Polbruk

Dodaj komentarz