ArtykułyOgród

Aplikacja Automower® Connect Husqvarna – nowość na rynku

Aplikacja Automower® Connect Husqvarna – to nowa propozycja firmy dedykowana automatycznym kosiarkom z rodziny Automower. Dzięki niej za pomocą smartwatcha możemy zarządzać pracami związanymi z koszeniem oraz pielęgnacją trawy w ogrodzie. 

Posiadacze automatycznych kosiarek Husqvarna Automower® 320, 330X i 450X dzięki wprowadzonej na rynek aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™ firmy Husqvarna mogą zarządzać, uruchamiać, planować, konfigurować i monitorować urządzenie za pomocą smartwatcha.

Aplikacja Automower® Connect Husqvarna – sterowanie kosiarką za pomocą zegarka

Kosiarkę Automower to pierwszy robot koszący na rynku. Firma Husqvarna wprowadziła go już 21 lat temu. Jak informuje producent, od tego czasu jej technologia jest nieustannie doskonalona, czego efektem jest powstanie aplikacji Automower® Connect dla Apple Watch™. Koszenie trawnika jest możliwe poprzez wykorzystanie funkcji smartwatcha, bez względu na to, czy jesteśmy w pracy, na wakacjach, blisko czy też na drugim końcu świata.

Wyświetlacz umożliwia dostęp do następujących funkcji:

Kontrolowanie – odbieranie informacji o bieżącym statusie robota koszącego (co robi?) i ewentualnie wysyłanie poleceń typu „Start”, „Stop” i „Zaparkuj”;
Konfigurowanie – odczytywanie i zmiana ustawień automatycznej kosiarki, stosownie do aktualnych preferencji użytkownika;
Bezpieczeństwo – odbieranie powiadomień o alarmach i namierzanie położenia robota koszącego w przypadku kradzieży.

Aplikację można pobrać nieodpłatnie ze sklepu App Store.

fot. Husqvarna

Jeden komentarz do “Aplikacja Automower® Connect Husqvarna – nowość na rynku

Dodaj komentarz