ArtykułyBudowaInstalacjePolecamy

Zasobniki c.w.u. Panasonic – nowe modele

Do zasobników c.w.u. Panasonic przeznaczonych do współpracy z pompami ciepła powietrze-woda Aquarea dołączyły nowe modele o pojemności od 185 do 300 l. 

Producent zapewnia, że zasobniki tej linii, oprócz ogrzewania pomieszczeń, zapewniają ciepłą wodę nawet przy bardzo niskich temperaturach zewnętrznych.

Zasobniki c.w.u. Panasonic – osiem różnych modeli

Zasobniki z nowej linii produktów od firmy Panasonic obejmują zarówno wykonane ze stali nierdzewnej, emaliowane, jak również modele wysokowydajne, bądź z dwiema wężownicami. Mogą być one wykorzystane w współpracy z energooszczędnymi systemami Aquarea High Performance, bądź też z instalacją solarną.

Zasobniki c.w.u. Panasonic – wysoki poziom izolacji

Poziom izolacji nowych zasobników jest zgodny z normą EN12897, a ponadto posiadają dużą powierzchnię wymiany ciepła do 6,1 m². Urządzenia posiadają także czujnik temperatury, grzałkę wspomagającą o mocy do 3 kW oraz 3-drożny zawór.

Ofertę zasobników Aquarea uzupełnia ponadto 50-litrowy zbiornik buforowy. Dzięki niemu dochodzi do zwiększenia objętości wody w instalacji oraz gromadzenia jej zapasów. Jest wyposażony w dwie wtyczki, w automatyczny zawór odpowietrzający (AAV), a jego biała obudowa pokryta jest izolacją z poliuretanu.

Sugerowane cenach netto:
Zbiorniki emaliowane: od 5299 zł do 10199 zł
Zbiorniki ze stali nierdzewnej: 6500 zł (200 l) i 7500 zł (300 l)
Zbiornik buforowy 50l : 1039 zł.

fot. Panasonic

Dodaj komentarz