ArtykułyWnętrza

Wynajem żarówek LED od RWE Polska

Wynajem żarówek LED – teraz to możliwe, dzięki RWE Polska. Są one objęte gwarancją w całym okresie użytkowania, co w praktyce oznacza bezpłatną wymianę, kiedy się przepalą.

Z oferty RWE Polska mogą korzystać zarówno firmy, jak i gospodarstwa domowe. Oszczędności w użytkowaniu oświetlenia LED można osiągnąć inwestując zaledwie kilka złotych miesięcznie.

Wynajem żarówek LED – odpowiedniki najpopularniejszych żarówek

Energooszczędne oświetlenie LED w nowej ofercie RWE Polska obejmuje odpowiedniki najbardziej popularnych żarówek: 40, 60, 75 i 100 W. Ponadto można wynająć odpowiedniki żarówek ozdobnych 25-30 W. Im więcej żarówek zdecydujemy się wynająć, tym koszty za skorzystanie z tej możliwości, będą niższe.

I tak koszt miesięcznego wynajmu pięciu odpowiedników tradycyjnej żarówki o mocy 60W wyniesie 7,45 zł, czyli 1,49 zł za każdą żarówkę LED miesięcznie.

Wynajem żarówek LED – oferta dla firm

RWE Polska informuje, że w przypadku przedsiębiorstw, które zdecydują się na wymianę tradycyjnych żarówek na modele LED, oszczędności mogą być większe niż w przypadku gospodarstw domowych. I tak jeśli firma wynajmie pięć odpowiedników żarówek o mocy 60W, które dziennie będą świeciły przez 5 h, wówczas roczne oszczędności wyniosą 194 zł.

 fot. RWE

Jeden komentarz do “Wynajem żarówek LED od RWE Polska

Dodaj komentarz