Polecamy

Ramy OWZ – otwórz, włóż i zamknij

Wygoda to aspekt, na który kładzie się dzisiaj coraz większy nacisk. Nikt nie chce już korzystać z rozwiązań, z których obsługą wiąże się konieczność sięgania po specjalistyczne narzędzie czy wczytywania się w wielostronicowe instrukcje. Im prościej i swobodniej wykonuje się określone czynności – tym lepiej. Nie inaczej jest w przypadku szeroko rozumianych systemów wystawienniczych. Tzw. ramy OWZ stanowią doskonały przykład produktów, które zostały zaprojektowane z myślą o komfortowym użytkowaniu. Skrót OWZ oznacza „otwórz, włóż, zamknij”, co jednoznacznie pokazuje, że korzystanie z tego rodzaju ram nie przysparza żadnych trudności. Jak natomiast działa to w praktyce?

Ramy OWZ – sposób działania

Wszystko opiera się na prostym mechanizmie zatrzaskowym. Wykonywane najczęściej z aluminium profile stanowiące obudowę ramy można bezproblemowo odgiąć, a następnie wyjęcie lub włożenie plakatu z niezbędnymi informacjami. Taka dogodność powoduje, że zmiany w sposobie funkcjonowania placówki, menu restauracyjnego czy rozkładu pociągów na dworcu nie będą stanowiły żadnego problemu. Po przygotowaniu plakatu wzbogaconego o zaktualizowane wiadomości wystarczy dosłownie chwila, aby umieścić go w ramce. Sam plakat natomiast chroniony jest specjalną folią, dzięki czemu niestraszne będą warunki atmosferyczne, takie jak deszcz czy śnieg.

Łatwość korzystania z takiego rozwiązania jak ramy OWZ powoduje, że są one niezwykle popularne i chętnie wybierane zarówno przez osoby zajmujące się organizacją przestrzeni placówek użyteczności publicznej, jak i specjalistów od pijaru podczas szykowania się na firmowe targi lub spotkania z kontrahentami.

Gdzie najczęściej sprawdzają się ramy OWZ?

Wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba częstej wymiany plakatów informacyjnych, ramy OWZ sprawdzą się doskonale. Oczywiście zawsze pozostaje kwestia odpowiednich wymiarów. Warto więc szukać tego rodzaju produktów w profesjonalnych sklepach zajmujących się dystrybucją tego rodzaju asortymentu. Dokładnie tak jest w przypadku Topexpo, czyli miejsca, w którym każdy znajdzie solidne, wysokiej jakości ramy OWZ nadające się do wielu zastosowań.

Starannie wyselekcjonowana oferta sklepu Topexpo to przede wszystkim estetyczne i praktyczne w wykorzystaniu rozwiązania dostosowane do standardów wystawienniczych zarówno podczas prezentacji targowych działalności przedsiębiorstwa, jak i cyklicznie zmieniających się informacji w placówkach użyteczności publicznej. To również interesująca opcja dla entuzjastów plakatów dekoracyjnych. Jeśli chcemy ozdobić swój pokój eleganckimi posterami, to bez trudu możemy wykorzystać takie ramy OWZ. Tym bardziej że wystarczy kupić taką jedną i bez żadnych przeszkód co jakiś czas możemy zmienić jego zawartość, jeśli poprzedni plakat nam się znudzi.

Sklep Topexpo to świetny partner w kwestii systemów wystawienniczych. Doskonale sprawdzi się w przypadku chęci zakupu rozwiązań dostosowanych do wystawiania swoich stoisk na eventach formowych, organizacji przestrzeni oraz zarządzania informacjami w instytucjach kultury, użyteczności publicznej czy nawet na własny, domowy użytek. 

Dodaj komentarz