Artykuły

Odkurzacz bezworkowy Bosch Relyy’y BGS3200

Marka Bosh wprowadziła na rynek nowy odkurzacz bezworkowy Relyy’y BGS3200. Urządzenie wyposażono w technologię przypominającą o konieczności wyczyszczenia filtrów. 

Mowa o inteligentnej technologii SensorBagless™ z czujnikiem SensorControl. Ponadto odkurzacz posiada system separacji kurzu CrossFlow™, który jak informuje producent, ma zapewnić wydajną pracę. Zasysane powietrze w urządzeniu wprowadzane jest w ruch obrotowy z prędkością 180 km/h.

Odkurzacz bezworkowy Bosch Relyy’y BGS3200 – czujnik SensorControl

Spadek wydajności odkurzacza zazwyczaj pojawia się wówczas, gdy zapominamy o regularnym myciu filtrów. W przypadku nowego odkurzacza Bosch, producent pomyślał o tym, aby skrupulatnie o tym przypominać jego użytkownikowi. Mowa o czujniku SensorControl, który podczas sprzątania odpowiada za monitorowanie przepływu powietrza w odkurzaczu. Kiedy przyjdzie pora na czyszczenie zmywalnego filtra, pojawia się sygnał świetlny. Ułatwieniem ma być też system EasyClean™, w wyniku którego powstał blisko 2-litrowy pojemnik na zabrudzenia zdejmowany jednym szybkim ruchem.

Odkurzacz bezworkowy Bosch Relyy’y BGS3200, to koszt rzędu 849 zł.

fot. Bosch

Dodaj komentarz