Artykuły

Nowe Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody

Do rodziny farb renowacyjnych dołączyły nowe, dedykowane malowaniu drewnianych podłóg lub paneli.  Dzięki specjalnej formule nowego produktu V33 nie ma konieczności usuwania starej powłok i stosowania warstwy podkładowej.

Renowacja podłogi jest uciążliwa i często spędza sen z powiek domownikom. Cyklinowanie parkietu, bądź zerwane starego i położenie nowych desek jest nierozłączne z pojawieniem się kurzu, bałaganu oraz sporych kosztów. Po latach, każda podłoga wymaga wymaga kolejnej renowacji…Pojawiają się na niej ślady użytkowania, albo jej wygląd nie pasuje do naszej nowej wizji aranżacji wnętrza.

Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody  – oszczędność czasu i pieniędzy

Co zrobić, gdy nie dysponujemy dużym budżetem, mamy mało czasu, a przed nami konieczność zmiana wyglądu drewnianej podłogi? Jak zapewniają przedstawiciele firmy V33, z pomocą może przyjść nam nowy zestaw Farb Renowacyjnych, tym razem przeznaczonych do malowania podłóg i schodów. Co ważne, można nimi malować nie tylko podłogi drewniane pokryte lakierem, ale również panele. Dzięki specjalnej formule nowego produktu V33 nie ma konieczności usuwania starej powłok i stosowania warstwy podkładowej. Przed nałożeniem nowej warstwy wystarczy jedynie lekko zmatowić powierzchnię, usunąć zabrudzenia i tłuszcz.

Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody – rozlewność ma znaczenie

Dobra rozlewność powoduje, że farba równo i dokładnie kryje. Samodzielne malowanie jest proste, gdyż nie kapie ona z pionowych płaszczyzn, takich jak listwy przyścienne czy podstopnice.

Zmiana charakteru wnętrza jest możliwa dzięki kilku dostępnym barwom. Do wyboru mamy kolory: biały, biały pieprz, rafię, szary marengo, ziemię Afryki, ciemny grafit, tytan i terakotę. Przy zachowaniu zaleceń producenta odnośnie aplikacji farb – nałożenie dwóch warstw i pozostawienie do całkowitego wyschnięcia przez 12 h – nowa powierzchnia zyskuje znakomite walory użytkowe.

Powłoka nie łuszczy się, jest odporna na uderzenia i ścieranie oraz łatwo się czyści przy użyciu standardowych detergentów.  Nowa farba V33, to uzupełnienie serii produktów umożliwiających tanią metamorfozę całych wnętrz. Producent oferuje bogatą gamę farb, którymi możemy odnowić i zmienić kolor mebli kuchennych i łazienkowych, płytek ceramicznych (ściennych i podłogowych), urządzeń metalowych, takich jak grzejniki i kaloryfery oraz sprzętu AGD. Wszystkie serie produktów mają spójną gamę kolorystyczną.

Renowacja Podłogi drewniane & schody, cena: 128,00 zł 2 l; 85,00 zł 750 ml.

Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody aranżacja

źródło: Firma V33

Jeden komentarz do “Nowe Farby Renowacyjne V33 Podłogi i Schody

Dodaj komentarz