Artykuły

Folia antypoślizgowa Lakmy Sat

W ofercie LAKMY SAT pojawiła się nowa samoprzylepna folia zabezpieczająca. Ta folia antypoślizgowa została wyprodukowana na bazie klejów akrylowych. 

Produkt skutecznie zabezpiecza i chroni powierzchnie wykonane z różnych materiałów takich jak: szkło, kamień, drewno i elementy z tworzyw sztucznych.

Folia antypoślizgowa Lakmy Sat – alternatywa dla taśm klejących

Nowa samoprzylepna folia polietylenowa od firmy Lakmy Sat stanowi alternatywę dla taśm klejących oraz klasycznych folii malarskich. Tworzy ona antypoślizgowe powierzchnie, po których można bezpiecznie i swobodnie chodzić.

Dokładnie nałożona zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniami od środków chemicznych. Folię można łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju.

Folia antypoślizgowa Lakmy Sat – ochrona szyb i okien

Nowość od Lakmy Sat sprawdzi się także jako ochrona m.in. powierzchni szyb i okien oraz parapetów podczas aplikacji tynków i farb metodą natryskową. Ponadto tworzy ochronę podłóg, mebli, luster, a także grzejników i wszelkich elementów z tworzyw sztucznych.

Pozwala ona na oszczędność czasu oraz kosztów w czasie porządków po remoncie i pracach budowlanych. Folia z powodzeniem może być używana również w zabezpieczaniu towarów w trakcie przewozu oraz w zakładach produkcyjnych.

źródło: Lakmy Sat

Jeden komentarz do “Folia antypoślizgowa Lakmy Sat

Dodaj komentarz