BudowaPolecamy

Nowa inwestycja na Bemowie

Lazurowa168 to inwestycja, która jest bardzo dobrze skomunikowana z resztą Warszawy. Bemowo jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic stolicy, można z niej bez problemu dotrzeć do każdego punktu miasta, zarówno tramwajem, jak i autobusem – do przystanku linii 122, 149, 154 i N45 można dojść w minutę. Co więcej, za kilka lat, 300 m od budynku, pojawi się stacja  II drugiej linii metra, która pozwoli na jeszcze szybszą komunikację. To informacja, która z pewnością ucieszy klientów inwestycyjnych, ponieważ wzrośnie cena mieszkań w okolicy, dzięki czemu ich właściciele będą mogli podnieść cenę opłat za wynajem.

Lazurowa168 to idealne miejsce do mieszkania: z jednej strony znajduje się niedaleko centrum Warszawy, z drugiej zaś – jest to przestrzeń oddalona od zgiełku centrum miasta oraz tłumu hałaśliwych przechodniów, co ułatwia relaks oraz odpoczynek po trudach codziennego dnia. Znajdujące się niedaleko parki pozwalają „naładować akumulatory” na łonie natury, w zielonym otoczeniu i przyjaznej, bezpiecznej okolicy. Tym, którzy wolą spędzać czas w aktywny sposób, z pewnością przypadnie do gustu znajdująca się w pobliżu ścieżka rowerowa.

Na znajdującej się obok ulicy Narwik można zrobić szybkie zakupy, iść do apteki czy też spotkać się z przyjaciółmi w jednej z licznych kawiarni.

Informacje o inwestycji
nowe mieszkania na bemowie lazurowa 168

W mieszkaniach znajdują się okna trzyszybowe, które zapewniają wyciszenie od strony ulicy oraz dobrą izolację termiczną. Okna są duże, dzięki czemu wewnątrz mieszkania jest jasno i słonecznie. Znajdujące się w niektórych mieszkaniach przeszklone balkony to z kolei świetna okazja do aranżacji własnego wymarzonego ogrodu zimowego, który może uatrakcyjnić nie tylko wygląd mieszkania, ale również przysłużyć się do zaoszczędzenia ciepła wewnątrz. Eleganckie elementy elewacji dodają całemu budynkowi uroku.

Dzięki funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń można zaaranżować całe mieszkanie w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Taki układ umożliwia wiele ciekawych rozwiązań architektonicznych, w mieszkaniu jednopokojowym łatwo jest na przykład wydzielić sypialnię. Ogrodzona inwestycja to również gwarancja bezpieczeństwa.

Opłaty i usługi dodatkowe

Dużym atutem naszej inwestycji jest własność gruntu, dzięki czemu nie trzeba ponosić corocznych opłat za użytkowanie wieczyste.  Zainteresowani zakupem mieszkania mogą liczyć na kompleksową obsługę: przeprowadzenie przez całą transakcję oraz – w razie potrzeby – pomoc doradcy finansowego i architekta wnętrz. Więcej na www.lazurowa168.pl.

Jeden komentarz do “Nowa inwestycja na Bemowie

Dodaj komentarz