Artykuły

Klimas Wkręt-met numerem jeden w branży zamocowań budowlanych

Klimas Wkret-met, lider produkcji zamocowań w Europie Centralnej oraz Wschodniej, po raz dziewiąty numerem jeden w branży zamocowań budowlanych. Takie są wyniki rankingu Budowlanej Marki Roku, prowadzonego wśród fachowców, przez ASM Centrum Badań i Analiz Rynkowych. Oprócz wyróżnienia fachowców firma zdobyła również tytuł Złotego Championa Rankingu. To piąty Champion dla Klimas Wkręt-met.

Obecny rok jest wyjątkowy. Dla marki Klimas Wkret-met szczególnie ważny ze względu na fakt, że jest to rok jubileuszu 30lecia działalności przedsiębiorstwa. Firma realizuje śmiałe projekty rozbudowy zakładów produkcyjnych, ale również skutecznie rozwija sprzedaż na świecie. Między innymi, na początku tego roku marka ogłosiła otwarcie kolejnych oddziałów w Indiach, gdzie mocno rozwija sieć sprzedaży, a kolejne oddziały powstają w innych częściach świata. Marka została również doceniona w rankingu Budowlana Marka Roku, który co roku bada popularność poszczególnych rozwiązań wśród wykonawców. Klimas Wkręt-met po raz kolejny jest liderem kategorii „Zamocowania budowlane” daleko wyprzedzając konkurencję. Po raz kolejny uzyskuję również miano Złotego Championa.

„Mimo braku oficjalnej Gali wręczenia nagród, która zawsze jest bardzo miłym wydarzeniem, zwłaszcza kiedy sięga się po najwyższe nagrody, tytuł Budowlanej Marki Roku jest dla nas ogromnym zaszczytem i satysfakcją. Nagroda potwierdza iż trud który wkładamy w naszą codzienną pracę nie idzie na marne, a docenienie przez fachowców jest jednym z tych, o które najtrudniej producentowi z sektora budowlanego. Dlatego też w imieniu całej organizacji chciałem podziękować za ten tyłu i obiecać, że nie spoczniemy na laurach, a sama nagroda stanie się dla nas dodatkową motywacją, aby zasłużyć na nią w kolejnej edycji Budowlanej Marki Roku”– mówi Maciej Strychalski – dyrektor marketingu w firmie Klimas Wkręt-Met.

Budowlana Marka Roku to jeden z najbardziej prestiżowych tytułów przyznawanych w polskiej branży budowlanej. Podczas swojej ponad dwudziestoletniej tradycji plebiscyt, którego organizatorem jest ASM Centrum Badań i Analiz Rynkowych, zdobył miano jednego z najbardziej miarodajnych, obiektywnych i ważnych dla branży głosowań przede wszystkim ze względu na swój charakter. Wyniki plebiscytu stały się dla producentów, walczących w ponad 40 kategoriach o miano Budowlanej Marki Roku, odzwierciedleniem i miarodajną oceną prowadzonych działań, a przede wszystkim opinią i głosem szeroko rozumianego rynku fachowców, mających styczność z fizycznym produktem. Oficjalna gala Budowlanej Marki Roku, ze względów na sytuację epidemiczna, odbędzie się we wrześniu bieżącego roku.

KLIMAS WKRĘT-MET to wiodący, polski producent najwyższej jakości technik zamocowań. Firma posiada cztery zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i Wanatach k. Częstochowy, wyposażone w najbardziej innowacyjną w Europie halę wtryskarek, magazyn centralny oraz zaawansowane laboratorium.
Producent systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym; obecnie jego wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie. Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met od 30 lat jest synonimem najwyższej jakości zamocowań, stosowanych w branży budowlanej.

Dodaj komentarz