Artykuły

Grzejnik łazienkowy Evia Purmo – nowość

Grzejnik łazienkowy oprócz tego, że powinien zapewnić ciepło w pomieszczeniu, warto, aby je zdobił. Zdaniem firmy Purmo, funkcje te spełnia nowe urządzenie – Evia. 

Grzejnik odgrywa w łazience istotną rolę. To właśnie w niej chcemy czuć się komfortowo zarówno podczas relaksującej kąpieli czy prysznicu, jak i po nich. I tu właśnie przyda się do tego dobry grzejnik, który nie tylko ogrzeje pomieszczenie zapewniając nam przyjemne ciepło, ale także je ozdobi.

Grzejnik łazienkowy Evia Purmo – oryginalność we wnętrzu

Nowy grzejnik od Purmo charakteryzuje się ciekawym designem. Jak zapewnia producent, oprócz walorów estetycznych, zapewnia także ochronę przez nadmiarem wilgoci oraz nieprzyjemnym uczuciem chłodu.

Grzejnik Evia to także nietuzinkowe wzornictwo, na które składają się szerokie kolektory oraz poziomy układ. Tworzy to zgraną kompozycję. Poza tym grzejnik Evia to także funkcjonalność, co w praktyce przekłada się na to, że sekcje płaskich kolektorów oddzielone są od siebie pojedynczymi kolektorami delikatnie wygiętymi w łuk. To pozwala na szybkie oraz wygodne suszenie ubrań, bądź ręczników.

Udogodnienie stanowi fakt, że kolektory są wygięte i ruchome, co sprawia, że można je odchylać w celu łatwiejszego zawieszania ręczników. Projektanci zaakcentowali te elementy nie tylko za pomocą kształtu, ale również kontrastu barw.

Grzejnik łazienkowy Evia Purmo – dopasuj wariant kolorystyczny

Nowy model Evia dostępny jest w dwóch wysokościach: 1357 i 1657 mm i szerokości 600 mm. Podłączany jest od dołu, z prawej lub lewej strony.

Istnieje możliwość wyboru wariantu kolorystycznego, czyli dopasowania go do wystroju danego pomieszczenia. Ma lekką i stabilną konstrukcję. Wprowadzi do łazienki nowoczesność, a dzięki funkcjonalności, podniesie komfort jej użytkowania.

źródło: Purmo

2 komentarze do “Grzejnik łazienkowy Evia Purmo – nowość

Dodaj komentarz