Artykuły

System dekoracyjny Pino – beton niczym drewno

Elementy drewniane doskonale prezentują się zarówno na tarasie, jak i w ogrodzie. Alternatywą dla tradycyjnego drewna może być system Pino, czyli zestaw elementów betonowych, który wiernie odzwierciedla deski, belki oraz pieńki z sosnowego drewna. 

Jak informuje producent, w skład systemu wchodzą trzy rodzaje desek, dwie palisady i dwa elementy przypominające plastry przeciętego pnia. Tak dobrany pozwala na tworzenie elementów małej architektury i fantazyjnych ścieżek łączących twarde oparcie dla stóp z grysami czy zieloną murawą.

System dekoracyjny Pino – alejki ogrodowe lub taras

Wpasowanie się elementów w naturę jest najlepiej widoczne przy tworzeniu nawierzchni alejek ogrodowych lub tarasu. Elementy nawierzchniowe do złudzenia przypominają deski z pięknego drewna, na których podkreślone są poszczególne słoje. Rożne dostępne rozmiary ułatwiają aranżację ogrodowej przestrzeni. Dzięki elementom palisadowym całą aranżację można wykonać wyjątkowo efektownie.

Różnorodność elementów i ich wierność oryginałowi rozszerza możliwości w projektowaniu naszego ogrodu – zwłaszcza jeśli chodzi o rabatki czy schodki. Elementy przypominające plastry przeciętego pnia pozwalają układać dyskretne, nie rzucające się w oczy ścieżki wśród kwiatów i drzew.

System dekoracyjny Pino – 5 różnej wielkości donic

Dodatkowym elementem systemu jest pięć różnej wielkości donic. Drewniana donica jest najbardziej odpowiednią oprawą dla kwiatów, ozdobnych krzewów i drzewek. Z łatwością pozwolą wprowadzić piękną, zadbaną, okazałą – a może nawet egzotyczną zieleń na taras i w dowolną część ogrodu.

Wszystkie elementy systemu Pino dostępne są w dwóch kolorach: jasnym i ciemnym, co pozwala dostosować je do stylu i kolorystyki posesji.

Elementy systemu Pino firmy Buszrem:

deska mała 185 / 185 / 42mm
deska średnia 375 / 185 / 42mm
deska duża 560 / 185 / 42mm

pieńki małe fi 260 / 230 / 42mm
pieniek duży fi 470 / 410 / 42mm

palisada mała 445 / 275 / 42mm
palisada duża 110 / 190 / 42mm

System dekoracyjny Pino aranżacja

źródło: Pino

2 komentarze do “System dekoracyjny Pino – beton niczym drewno

Dodaj komentarz