Artykuły

Sterowanie głosowe, smarthome i geolokalizacja, czyli wiosenna promocja Somfy

Somfy, lider automatyki domowej oraz inteligentnych systemów sterowania, rusza z wiosenną ofertą specjalną. W promocji dostępne są zestawy smartHome z asystentem głosowym Google HomeMini oraz zestawysmart Access do inteligentnego sterowania bramami. Z okazji można skorzystać w sieci dystrybucji Somfy w całym kraju.

Jeśli ktoś uważa, że smartHome to abstrakcja, musi sprawdzić warunki promocji w sieci sprzedaży Somfy. Do 15 czerwca w ofercie specjalnej dostępne są zestawy urządzeń, dzięki którym codziennie odczujesz więcej udogodnień. Bo na tym właśnie polega idea smartHome. Nasze życie powinno być wygodne, a w domach i mieszkaniach mamy czuć się bezpiecznie. Wszystko za pośrednictwem prostej w użyciu automatyki domowej oraz inteligentnych systemów sterowania.

„OK, Google”…dom w zasięgu Twojego głosu – zestaw promocyjny smartHOME

Sterowanie głosem zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Dzięki tej funkcji wykonanie codziennych czynności zajmuje dokładnie tyle, ile wypowiedzenie krótkiego zdania.W wiosennej promocjiSomfy proponuje zestaw smartHOME, w którym przy zakupie centrali sterującej TaHoma® w cenie 1304 zł, asystent Google Home Mini otrzymujemy gratis.Przy takim połączeniu każdy użytkownik będzie mógł wywołać swój ulubiony scenariusz za pomocą wybranej komendy głosowej, zaczynając od słów „OK, Google’.

Centrala TaHoma® jest najbardziej wszechstronną i zaawansowaną platformą do zarządzania inteligentnym domem lub mieszkaniem. Żaluzje, markiza, rolety, światło, ogrzewanie, brama wjazdowa, brama garażowa, drzwi wejściowe, kamera, alarm…jeden system io-homecontrol® połączy urządzenia tak, by można było sterować nimi zdalnie za pomocą aplikacji TaHoma®. Dzięki niej można swobodnie planować scenariusze, dopasowane do stylu życia i rytmu dnia. Aplikacja pokazuje stan wszystkich podłączonych urządzeń, które nadzorować można z tabletu, smartfonu, komputera lub smartwatcha, a teraz również sterować głosowo.

Scenariusze, kontrola dostępu, GEOLOKALIZACJA – zestaw promocyjny smartACCESS

Dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z inteligentnym domem od zabezpieczenia wejścia, producent proponuje zestawy napędów do bram wraz z urządzeniem sterującym Connexoon® z aplikacją Access.

Kupując jeden z wybranych napędów do bram garażowych lub wjazdowych w technologii io-homecontrol®, Connexoon®  Box z 1 aplikacją dostępny jest w cenie specjalnej 199,99 zł brutto*

Można również wybrać drugi zestaw, który zawiera dodatkowe akcesoria:pomarańczową lampę ostrzegawcząEco Pro 24V, baterięzasilania awaryjnego i pilotaKeygoio. Rozszerzony zestaw w ofercie specjalnej to jedyne 399,99 zł brutto*

Zestawy Connexoon®  można nabyć przy zakupie jednego z napędów: Elixo Smart io, Elixo 500 3S io, Ixengo L 24V io, Axovia 3S io, Axovia 220B io, Dexxo Smart io, Dexxo Pro 800 io, Dexxo Pro 1000 io.

Connexoon® Access to pierwszy krok do inteligentnego domu. Przeznaczony do sterowania bramami wjazdowymi i garażowymi pozwoli w każdej chwili sprawdzić obecny stan urządzeń bez względu, czy jesteś w domu czy poza domem. Posiadafunkcjęgeolokalizacji, która po ustawieniu odpowiedniej odległości, wykryje Twój smartfon ibramy wjazdowe otworzą się przed Tobą zanim wjedziesz.

Codzienne czynności zabierają nam sporo czasu, chociaż każdy z nas wolałby poświęcić go na inne aktywności. Promocja przygotowana przez Somfy to świetna okazja, żeby w prosty sposób ułatwić sobie codzienne życie – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający Somfy Polska.

Szczegóły promocji na www.somfy.pl/promocje oraz w sieci dystrybucji w całym kraju

SOMFY – to światowy lider w zakresie systemów inteligentnego sterowania i automatyki do rolet, bram i żaluzji w budynkach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Somfy od lat opracowuje rozwiązania, które wprowadzają domy na poziom Internetu Rzeczy (Internet of Things). Łączy ze sobą jednym systemem różne urządzenia, zmieniając domy na całym świecie w komfortowe i bezpieczne „domy inteligentne”. Wysoką jakość produktów firmy Somfy ceni 220 milionów użytkowników.

Firma powstała w 1969 roku w Cluses we Francji. Międzynarodowy zasięg działalności obejmuje 160 oddziałów w 60 krajach na całym świecie, zatrudniając 8000 pracowników.

W Polsce spółka istnieje od 1996 roku. W 2014 roku powstała należąca do Somfy fabryka SOPEM w Niepołomicach. Obecnie oprócz jednostki produkcyjnej oraz Działu Badań i Rozwoju, funkcjonuje w Niepołomicach Wschodnioeuropejska Platforma Dystrybucyjna, która dostarcza produkty do odbiorców z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

 www.somfy.pl

Dodaj komentarz