Artykuły

Prace podłogowe z weberfloor 4025

Podczas prac wykończeniowych z wykładziną, płytkami, czy też panelami podłogowymi możemy natrafić na nierówne podłoże. Sprawdź, czy można jakoś rozwiązać problem wydłużających się wtedy robót podłogowych.

Podłoga osobom spoza branży budowlanej kojarzy się często tylko z jej zewnętrznym, dekoracyjnym wykończeniem, czyli posadzką. Na ogół wiemy, że kolor i struktura podłogi znacząco wpływa na aranżację wnętrza. Jednak nie można zapominać o funkcjonalności tych poziomych przegród obiektu budowlanego. Dlatego niezwykle istotnym elementem podłóg jest zastosowany w nich podkład. Pamiętajmy o tym, że zanim nastąpi prawidłowe wykończenie zewnętrzne podłogi, powinno najpierw zostać odpowiednio przygotowane podłoże. W każdym wypadku prawidłowe wykonanie podłóg lub przeprowadzenie ich generalnego remont powinno poprzedzić stworzenie dopasowanego do rozwiązania podkładu.

Specjalista wie, że nie znając specyfiki i jakości podłoża trudno mu będzie dokładnie ocenić, ile czasu zajmie układanie płytek podłogowych, cienkiej wykładziny podłogowej PVC lub dywanowej wykładziny. Czy można jednak założyć, że bez względu na stan wyrównania znajdującego się podłoża da się poprowadzić ultraszybkie prace podłogowe w pomieszczeniu?

Otóż, odpowiedź brzmi – TAK!

Nada się wtedy do aplikacji błyskawiczna masa samopoziomująca weberfloor 4025.

Prace podłogowe

Niezwykle istotną cechą nowoczesnego produktu podłogowego weberfloor 4025 jest zastosowanie w nim innowacyjnego rozwiązania – Self Drying Technology. Dzięki tej unikalnej technologii samoistnie rozkładający się na powierzchni podłogi oraz doskonale, równomiernie wypoziomowany podkład szybko wiąże chemicznie wodę.

Kiedy upłyną trzy godziny od zakończenia aplikacji ultraszybkiej masy samopoziomującej weberfloor 4025 można układać płytki lub panele. Błyskawiczna masa samopoziomująca nadaje się do szpachlowania, wyrównywania, czy też wygładzania.

Istotne właściwości weberfloor 4025:

Szeroki zakres stosowania: 1–10 mm;

Bardzo wysoka wytrzymałość;

Super twarda powierzchnia;

Idealnie wypoziomowane podłoże,

Do wygładzania jastrychów z ogrzewaniem podłogowym

Odporny na ruch mebli na kółkach

100% wiązania chemicznego wody

Do układania ręcznego i maszynowego

Do stosowania wewnątrz budynków

weberfloor 4025, ultraszybka masa samopoziomująca o bardzo wysokiej wytrzymałości jest jednym z produktów w ramach kompleksowej oferty systemów podłogowych Weber. Rozwiązania marki weber dla budownictwa powstały z myślą o łatwym i trwałym wykonaniu podkładów podłogowych, podłóg oraz posadzek przemysłowych.

Dodaj komentarz