Wnętrza

Dwupoziomowe mieszkanie z otwartą przestrzenią – jaki oczyszczacz powietrza wybrać?

Dwupoziomowe mieszkanie to marzenie wielu osób, a takie z otwartą przestrzenią daje wiele różnych możliwości. Jednak otwarta przestrzeń to także pewne trudności, np. te związane z filtracją powietrza. Nie każde urządzenie poradzi sobie na dużej otwartej przestrzeni. Należy wybierać nie tylko sprawdzone marki, ale także takie oczyszczacze powietrza, które mają bogate wyposażenie.

Jak wybrać oczyszczacz powietrza do trudnej przestrzeni?

Oczyszczacz powietrza z lampą UV skuteczny nawet na trudnej przestrzeni

Oczyszczacze powietrza są ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem, które już od jakiegoś czasu cieszy się dużą popularnością w naszym kraju. Dzięki temu na rynku znajduje się wielu mniej i bardziej znanych producentów tego typu urządzeń. Niestety wzrost popularności przyczynił się także do obniżenia jakości niektórych z produktów. Dlatego kupując urządzenie do sterylizacji powietrza powinniśmy kierować się przede wszystkim dobrym jego wnętrzem, wieloetapowym oczyszczaniem a także innymi funkcjami taki jak głośność pracy, czy możliwość zdalnego sterowania.

Zacznijmy jednak od najważniejszego, czyli tego na co szczególnie zwrócić uwagę, a już w szczególności, kiedy potrzebujemy urządzenia do dużych otwartych powierzchni, jak w przypadku dwupoziomowego mieszkania z otwartą przestrzenią, a mianowicie, o zastosowanych filtrach. W najlepszych oczyszczaczach powietrza znajdują się najlepsze filtry, takie jak filtr wstępny, węglowy, HEPA, czy jonizator. Niektórzy producenci postanowili wykorzystać także znaną np. w medycynie i kosmetologii lampę UV, jak w przypadku VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza. Ważna jest również wspomniana już funkcja jonizacji, która doskonale wspomaga filtrację powietrza, dodatkowo je orzeźwiające.

VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza dla wymagających

Urządzenie jak oczyszczacz VESTFROST VP-A1S70WH może poszczycić się wieloetapową filtracją przy wykorzystaniu najlepszych filtrów w tym filtra HEPA, a także lampy UV-C LED. Złożona filtracja pozwala na eliminację takich zanieczyszczeń jak:

  1. pyły zawieszone

  2. alergeny

  3. roztocza, kurz i sierść

  4. grzyby i drożdże

  5. wirusy i bakterie

Co ważne dzięki wysokiej wydajności i powierzchni oczyszczania VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza z jonizacją poradzi sobie doskonale na dużych i bardzo wysokich, otwartych powierzchniach. Ten model spełnia także aktualne normy higieniczne co potwierdza atest PZH. Oczyszczacz powietrza z lampą uv wcale nie musi być bardzo głośny. Model od Vestfrost można przełączyć w tryb nocny dzięki czemu nie wyemituje dużego hałasu, a jego praca nawet w nocy nie zakłóci snu śpiących domowników.

Co jeszcze wyróżnia VESTFROST VP-A1S70WH oczyszczacz powietrza na tle konkurencji? Zdecydowanie możliwość sterowania przy pomocy aplikacji mobilnej, stworzonej specjalnie z myślą o trzech modelach oczyszczaczy. Poza aplikacją mobilną należy wspomnieć także o atrakcyjnej cenie. W profesjonalnych sklepach oczyszczacz powietrza z lampą uv, który świetnie sprawdzi się na dużych powierzchniach kosztuje ok. 2199 zł.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz