Polecamy

Aranżacje, projekty wnętrz, wykończenia pod klucz

Baltic Interiors to profesjonalna firma remontowa, specjalizująca się w usługach takich jak wykończenia wnętrz, aranżacje wnętrz, projekty, a także remonty pod klucz. Operujemy na terenie województwa pomorskiego, mazowieckiego oraz łódzkiego.

Jesteśmy w branży od wielu lat, dzięki czemu posiadamy szerokie doświadczenie oraz niezwykle cenną wiedzę na temat swoich specjalizacji. Realizujemy inwestycje od projektu, przez nowoczesną aranżację, zakup materiałów i wykończenie pod klucz.

Co nas wyróżnia?

Szczycimy się tym, że posiadamy własne ekipy remontowe. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem prac wykończeniowych. Możemy pochwalić się klientom terminową realizacją inwestycji. W pracy wykorzystujemy tylko oryginalne i sprawdzone produkty oraz najlepszą chemię budowlaną. To daje nam możliwość wypracowania najlepszego efektu dla klienta.

Przygotowując projekty wnętrz zaczynamy od sporządzenia dokumentacji, która obejmuje instalacje teletechniczne, projekty układów sufitów i oświetlenia. Ogromną wagę przykładamy do detali i szczegółów, bo to od nich zależy końcowy efekt wykończenia wnętrz. Dokładnie montujemy pokrycia podłogowe, listwy, lustra, elementy oświetleniowe. Tak samo skrupulatnie szpachlujemy i malujemy oraz montujemy stolarkę. Realizując projekty wnętrz Gdańsk pamiętamy o każdym szczególe. Dokładnie dobieramy regały, tapety, lampy, obrazy i dekoracje.

Chcemy tworzyć oryginalne i klimatyczne wnętrza, w których nasi klienci będą czuć się wyjątkowo dobrze. Klient korzystający z naszej oferty otrzymuje piękne, fotorealistyczne wizualizacje swojego projektu, dzięki czemu widzi niemal dokładne odwzorowanie swojego przyszłego mieszkania. W ramach swojej oferty posiadamy pakiety, do zapoznania z którymi serdecznie zachęcamy.

Zapraszamy do naszych biur w Warszawie oraz Sopocie: https://baltic-interiors.com/aranzacja-wnetrz-warszawa/

Dodaj komentarz